1.9.2007 |
Subota |
JAGODINA 2007 - TRADICIONALNI
NAGRADNI TURNIR |
BSCS |
2.9.2007 |
Nedelja |
|
|
3.9.2007 |
Ponedeljak |
|
|
4.9.2007 |
Utorak |
|
|
5.9.2007 |
Sreda |
|
|
6.9.2007 |
Četvrtak |
|
|
7.9.2007 |
Petak |
|
|
8.9.2007 |
Subota |
|
|
9.9.2007 |
Nedelja |
|
|
10.9.2007 |
Ponedeljak |
|
|
11.9.2007 |
Utorak |
|
|
12.9.2007 |
Sreda |
|
|
13.9.2007 |
Četvrtak |
|
|
14.9.2007 |
Petak |
|
|
15.9.2007 |
Subota |
|
|
16.9.2007 |
Nedelja |
|
|
17.9.2007 |
Ponedeljak |
|
|
18.9.2007 |
Utorak |
|
|
19.9.2007 |
Sreda |
|
|
20.9.2007 |
Četvrtak |
|
|
21.9.2007 |
Petak |
|
|
22.9.2007 |
Subota |
FILTER ZA IZBOR REPREZENTACIJE |
SAVEZ |
23.9.2007 |
Nedelja |
FILTER ZA IZBOR REPREZENTACIJE |
SAVEZ |
24.9.2007 |
Ponedeljak |
|
|
25.9.2007 |
Utorak |
|
|
26.9.2007 |
Sreda |
|
|
27.9.2007 |
Četvrtak |
|
|
28.9.2007 |
Petak |
|
|
29.9.2007 |
Subota |
ZEMUNSKI POBEDNIK - 1. KOLO - NAGRADNI TURNIR |
BBS |
29.9.2007 |
Subota |
FILTER ZA IZBOR REPREZENTACIJE |
SAVEZ |
30.9.2007 |
Nedelja |
FILTER ZA IZBOR REPREZENTACIJE |
SAVEZ |
1.10.2007 |
Ponedeljak |
|
|
2.10.2007 |
Utorak |
|
|
3.10.2007 |
Sreda |
|
|
4.10.2007 |
Četvrtak |
|
|
5.10.2007 |
Petak |
|
|
6.10.2007 |
Subota |
MEMORIJAL HARIJA I VERE LEČIĆ - NAGRADNI - PANČEVO |
BSVOJ |
7.10.2007 |
Nedelja |
|
|
8.10.2007 |
Ponedeljak |
|
|
9.10.2007 |
Utorak |
|
|
10.10.2007 |
Sreda |
|
|
11.10.2007 |
Četvrtak |
|
|
12.10.2007 |
Petak |
|
|
13.10.2007 |
Subota |
|
|
14.10.2007 |
Nedelja |
|
|
15.10.2007 |
Ponedeljak |
|
|
16.10.2007 |
Utorak |
|
|
17.10.2007 |
Sreda |
|
|
18.10.2007 |
Četvrtak |
|
|
19.10.2007 |
Petak |
|
|
20.10.2007 |
Subota |
20 GODINA NIŠKOG BRIDŽ KLUBA - NAGRADNI PARSKI |
BSCS |
21.10.2007 |
Nedelja |
|
|
22.10.2007 |
Ponedeljak |
|
|
23.10.2007 |
Utorak |
|
|
24.10.2007 |
Sreda |
|
|
25.10.2007 |
Četvrtak |
|
|
26.10.2007 |
Petak |
|
|
27.10.2007 |
Subota |
ZEMUNSKI POBEDNIK - 2. KOLO - NAGRADNI TURNIR |
BBS |
28.10.2007 |
Nedelja |
|
|
29.10.2007 |
Ponedeljak |
KVALIFIKACIJE ZA TRAJAL BEOGRADA - 1. KOLO - EXCELSIOR |
BBS |
30.10.2007 |
Utorak |
|
|
31.10.2007 |
Sreda |
|
|
1.11.2007 |
Četvrtak |
|
|
2.11.2007 |
Petak |
|
|
3.11.2007 |
Subota |
1. MIX TRAJAL SRBIJE |
SAVEZ |
4.11.2007 |
Nedelja |
1. MIX TRAJAL SRBIJE |
SAVEZ |
5.11.2007 |
Ponedeljak |
KVALIFIKACIJE ZA TRAJAL BEOGRADA - 2. KOLO - EXCELSIOR |
BBS |
6.11.2007 |
Utorak |
|
|
7.11.2007 |
Sreda |
|
|
8.11.2007 |
Četvrtak |
1-3.kolo MEMORIJAL MIHAILA GRGINA - KVALIFIKACIJE - DA SILVA |
BBS |
9.11.2007 |
Petak |
|
|
10.11.2007 |
Subota |
TRAJAL CENTRALNE SRBIJE |
BSCS |
11.11.2007 |
Nedelja |
TRAJAL CENTRALNE SRBIJE |
BSCS |
11.11.2007 |
Nedelja |
KVALIFIKACIJE ZA LIGU KLUBOVA - BEOGRAD - 1. SEANSA |
BBS |
12.11.2007 |
Ponedeljak |
KVALIFIKACIJE ZA TRAJAL BEOGRADA - 3. KOLO - EXCELSIOR |
BBS |
13.11.2007 |
Utorak |
|
|
14.11.2007 |
Sreda |
|
|
15.11.2007 |
Četvrtak |
4-6.kolo MEMORIJAL MIHAILA GRGINA - KVALIFIKACIJE - DA SILVA |
BBS |
16.11.2007 |
Petak |
|
|
17.11.2007 |
Subota |
REDOVNA SKUPŠTINA BSS |
SAVEZ |
17.11.2007 |
Subota |
ZEMUNSKI POBEDNIK - 3. KOLO - NAGRADNI TURNIR |
BBS |
18.11.2007 |
Nedelja |
KVALIFIKACIJE ZA LIGU KLUBOVA - BEOGRAD - 2. SEANSA |
BBS |
19.11.2007 |
Ponedeljak |
KVALIFIKACIJE ZA TRAJAL BEOGRADA - 4. KOLO - EXCELSIOR |
BBS |
20.11.2007 |
Utorak |
|
|
21.11.2007 |
Sreda |
|
|
22.11.2007 |
Četvrtak |
MEMORIJAL MIHAILA GRGINA - PRVI REPESAZ - DA SILVA |
BBS |
23.11.2007 |
Petak |
|
|
24.11.2007 |
Subota |
|
|
25.11.2007 |
Nedelja |
|
|
26.11.2007 |
Ponedeljak |
KVALIFIKACIJE ZA TRAJAL BEOGRADA - 5. KOLO - EXCELSIOR |
BBS |
27.11.2007 |
Utorak |
|
|
28.11.2007 |
Sreda |
|
|
29.11.2007 |
Četvrtak |
|
|
30.11.2007 |
Petak |
KUP RADETA ANTIĆA - 2. KUP SRBIJE |
SAVEZ |
1.12.2007 |
Subota |
KUP RADETA ANTIĆA - 2. KUP SRBIJE |
SAVEZ |
2.12.2007 |
Nedelja |
KUP RADETA ANTIĆA - 2. KUP SRBIJE |
SAVEZ |
3.12.2007 |
Ponedeljak |
|
|
4.12.2007 |
Utorak |
|
|
5.12.2007 |
Sreda |
|
|
6.12.2007 |
Četvrtak |
MEMORIJAL MIHAILA GRGINA - DRUGI REPESAZ - DA SILVA |
BBS |
7.12.2007 |
Petak |
|
|
8.12.2007 |
Subota |
|
|
9.12.2007 |
Nedelja |
|
|
10.12.2007 |
Ponedeljak |
|
|
11.12.2007 |
Utorak |
|
|
12.12.2007 |
Sreda |
|
|
13.12.2007 |
Četvrtak |
MEMORIJAL MIHAILA GRGINA - POLUFINALE - DA SILVA |
|
14.12.2007 |
Petak |
|
|
15.12.2007 |
Subota |
TRAJAL BEOGRADA - FINALE |
BBS |
16.12.2007 |
Nedelja |
TRAJAL BEOGRADA - FINALE |
BBS |
15.12.2007 |
Subota |
KVALIFIKACIJE ZA LIGU KLUBOVA - KRALJEVO |
BSCS |
16.12.2007 |
Nedelja |
KVALIFIKACIJE ZA LIGU KLUBOVA - KRALJEVO |
BSCS |
17.12.2007 |
Ponedeljak |
|
|
18.12.2007 |
Utorak |
|
|
19.12.2007 |
Sreda |
|
|
20.12.2007 |
Četvrtak |
MEMORIJAL MIHAILA GRGINA - FINALE - DA SILVA |
BBS |
21.12.2007 |
Petak |
|
|
22.12.2007 |
Subota |
ZEMUNSKI POBEDNIK - 4. KOLO - NAGRADNI TURNIR |
BBS |
23.12.2007 |
Nedelja |
|
|
24.12.2007 |
Ponedeljak |
|
|
25.12.2007 |
Utorak |
|
|
26.12.2007 |
Sreda |
|
|
27.12.2007 |
Četvrtak |
|
|
28.12.2007 |
Petak |
|
|
29.12.2007 |
Subota |
|
|
30.12.2007 |
Nedelja |
|
|
31.12.2007 |
Ponedeljak |
|
|
1.1.2008 |
Utorak |
|
|
2.1.2008 |
Sreda |
|
|
3.1.2008 |
Četvrtak |
|
|
4.1.2008 |
Petak |
|
|
5.1.2008 |
Subota |
|
|
6.1.2008 |
Nedelja |
|
|
7.1.2008 |
Ponedeljak |
|
|
8.1.2008 |
Utorak |
|
|
9.1.2008 |
Sreda |
|
|
10.1.2008 |
Četvrtak |
|
|
11.1.2008 |
Petak |
|
|
12.1.2008 |
Subota |
|
|
13.1.2008 |
Nedelja |
|
|
14.1.2008 |
Ponedeljak |
|
|
15.1.2008 |
Utorak |
|
|
16.1.2008 |
Sreda |
|
|
17.1.2008 |
Četvrtak |
|
|
18.1.2008 |
Petak |
|
|
19.1.2008 |
Subota |
ZEMUNSKI POBEDNIK - 5. KOLO - NAGRADNI TURNIR |
BBS |
20.1.2008 |
Nedelja |
|
|
21.1.2008 |
Ponedeljak |
|
|
22.1.2008 |
Utorak |
|
|
23.1.2008 |
Sreda |
|
|
24.1.2008 |
Četvrtak |
|
|
25.1.2008 |
Petak |
|
|
26.1.2008 |
Subota |
|
|
27.1.2008 |
Nedelja |
|
|
28.1.2008 |
Ponedeljak |
|
|
29.1.2008 |
Utorak |
|
|
30.1.2008 |
Sreda |
|
|
31.1.2008 |
Četvrtak |
|
|
1.2.2008 |
Petak |
|
|
2.2.2008 |
Subota |
2. LIGA KLUBOVA SRBIJE - JAGODINA (4 EKIPE) |
SAVEZ |
3.2.2008 |
Nedelja |
2. LIGA KLUBOVA SRBIJE - NOVI SAD (4 EKIPE) |
SAVEZ |
4.2.2008 |
Ponedeljak |
|
|
5.2.2008 |
Utorak |
|
|
6.2.2008 |
Sreda |
|
|
7.2.2008 |
Četvrtak |
|
|
8.2.2008 |
Petak |
|
|
9.2.2008 |
Subota |
|
|
10.2.2008 |
Nedelja |
NIŠ - EKIPNO PRVENSTVO CENTRALNE SRBIJE - 1 TURNIR |
BSCS |
11.2.2008 |
Ponedeljak |
|
|
12.2.2008 |
Utorak |
|
|
13.2.2008 |
Sreda |
|
|
14.2.2008 |
Četvrtak |
|
|
15.2.2008 |
Petak |
|
|
16.2.2008 |
Subota |
|
|
17.2.2008 |
Nedelja |
|
|
18.2.2008 |
Ponedeljak |
|
|
19.2.2008 |
Utorak |
|
|
20.2.2008 |
Sreda |
|
|
21.2.2008 |
Četvrtak |
|
|
22.2.2008 |
Petak |
|
|
23.2.2008 |
Subota |
2. LIGA KLUBOVA SRBIJE |
SAVEZ |
24.2.2008 |
Nedelja |
2. LIGA KLUBOVA SRBIJE |
SAVEZ |
25.2.2008 |
Ponedeljak |
|
|
26.2.2008 |
Utorak |
|
|
27.2.2008 |
Sreda |
|
|
28.2.2008 |
Četvrtak |
EKIPNO PRVENSTVO BEOGRADA - 1. SEANSA |
BBS |
29.2.2008 |
Petak |
|
|
1.3.2008 |
Subota |
ZEMUNSKI POBEDNIK - 6. KOLO - NAGRADNI TURNIR |
BBS |
2.3.2008 |
Nedelja |
|
|
3.3.2008 |
Ponedeljak |
|
|
4.3.2008 |
Utorak |
|
|
5.3.2008 |
Sreda |
|
|
6.3.2008 |
Četvrtak |
EKIPNO PRVENSTVO BEOGRADA - 2. SEANSA |
BBS |
7.3.2008 |
Petak |
|
|
8.3.2008 |
Subota |
|
|
9.3.2008 |
Nedelja |
2. LIGA KLUBOVA SRBIJE |
SAVEZ |
10.3.2008 |
Ponedeljak |
|
|
11.3.2008 |
Utorak |
|
|
12.3.2008 |
Sreda |
|
|
13.3.2008 |
Četvrtak |
EKIPNO PRVENSTVO BEOGRADA - 3. SEANSA |
BBS |
14.3.2008 |
Petak |
|
|
15.3.2008 |
Subota |
|
|
16.3.2008 |
Nedelja |
JAGODINA - EKIPNO PRVENSTVO CENTRALNE SRBIJE - 2 TURNIR |
BSCS |
17.3.2008 |
Ponedeljak |
|
|
18.3.2008 |
Utorak |
|
|
19.3.2008 |
Sreda |
|
|
20.3.2008 |
Četvrtak |
2. TRAJAL SRBIJE |
SAVEZ |
21.3.2008 |
Petak |
2. TRAJAL SRBIJE |
SAVEZ |
22.3.2008 |
Subota |
2. TRAJAL SRBIJE |
SAVEZ |
23.3.2008 |
Nedelja |
2. TRAJAL SRBIJE |
SAVEZ |
24.3.2008 |
Ponedeljak |
|
|
25.3.2008 |
Utorak |
|
|
26.3.2008 |
Sreda |
|
|
27.3.2008 |
Četvrtak |
EKIPNO PRVENSTVO BEOGRADA - 4. SEANSA |
BBS |
28.3.2008 |
Petak |
|
|
29.3.2008 |
Subota |
ZEMUNSKI POBEDNIK - 7. KOLO - NAGRADNI TURNIR |
BBS |
30.3.2008 |
Nedelja |
|
|
31.3.2008 |
Ponedeljak |
|
|
1.4.2008 |
Utorak |
|
|
2.4.2008 |
Sreda |
|
|
3.4.2008 |
Četvrtak |
EKIPNO PRVENSTVO BEOGRADA - 5. SEANSA |
BBS |
4.4.2008 |
Petak |
|
|
5.4.2008 |
Subota |
|
|
6.4.2008 |
Nedelja |
2. LIGA KLUBOVA SRBIJE - POLUFINALE |
SAVEZ |
7.4.2008 |
Ponedeljak |
|
|
8.4.2008 |
Utorak |
|
|
9.4.2008 |
Sreda |
|
|
10.4.2008 |
Četvrtak |
EKIPNO PRVENSTVO BEOGRADA - 6. SEANSA |
BBS |
11.4.2008 |
Petak |
|
|
12.4.2008 |
Subota |
ZEMUNSKI POBEDNIK - 8. KOLO - NAGRADNI TURNIR |
BBS |
13.4.2008 |
Nedelja |
VR. BANJA - EKIPNO PRVENSTVO CENTRALNE SRBIJE - 3 TURNIR |
BSCS |
14.4.2008 |
Ponedeljak |
|
|
15.4.2008 |
Utorak |
|
|
16.4.2008 |
Sreda |
|
|
17.4.2008 |
Četvrtak |
EKIPNO PRVENSTVO BEOGRADA - 7. SEANSA |
BBS |
18.4.2008 |
Petak |
|
|
19.4.2008 |
Subota |
2. LIGA KLUBOVA SRBIJE - FINALE |
SAVEZ |
20.4.2008 |
Nedelja |
2. LIGA KLUBOVA SRBIJE - FINALE |
SAVEZ |
21.4.2008 |
Ponedeljak |
|
|
22.4.2008 |
Utorak |
|
|
23.4.2008 |
Sreda |
|
|
24.4.2008 |
Četvrtak |
EKIPNO PRVENSTVO BEOGRADA - 8. SEANSA |
BBS |
25.4.2008 |
Petak |
|
|
26.4.2008 |
Subota |
|
|
27.4.2008 |
Nedelja |
|
|
28.4.2008 |
Ponedeljak |
|
|
29.4.2008 |
Utorak |
|
|
30.4.2008 |
Sreda |
|
|
1.5.2008 |
Četvrtak |
2. OTVORENO PARSKO PRVENSTVO SRBIJE |
SAVEZ |
2.5.2008 |
Petak |
2. OTVORENO PARSKO PRVENSTVO SRBIJE |
SAVEZ |
3.5.2008 |
Subota |
FESTIVAL VRNJAČKA BANJA 2008 |
BSCS |
4.5.2008 |
Nedelja |
FESTIVAL VRNJAČKA BANJA 2008 |
BSCS |
5.5.2008 |
Ponedeljak |
|
|
6.5.2008 |
Utorak |
|
|
7.5.2008 |
Sreda |
|
|
8.5.2008 |
Četvrtak |
EKIPNO PRVENSTVO BEOGRADA - 9. SEANSA |
BBS |
9.5.2008 |
Petak |
|
|
10.5.2008 |
Subota |
|
|
11.5.2008 |
Nedelja |
|
|
12.5.2008 |
Ponedeljak |
|
|
13.5.2008 |
Utorak |
|
|
14.5.2008 |
Sreda |
|
|
15.5.2008 |
Četvrtak |
EKIPNO PRVENSTVO BEOGRADA - 10. SEANSA |
BBS |
16.5.2008 |
Petak |
|
|
17.5.2008 |
Subota |
ZEMUNSKI POBEDNIK - 9. KOLO - NAGRADNI TURNIR |
BBS |
18.5.2008 |
Nedelja |
|
|
19.5.2008 |
Ponedeljak |
|
|
20.5.2008 |
Utorak |
|
|
21.5.2008 |
Sreda |
|
|
22.5.2008 |
Četvrtak |
EKIPNO PRVENSTVO BEOGRADA - 11. SEANSA |
BBS |
23.5.2008 |
Petak |
|
|
24.5.2008 |
Subota |
|
|
25.5.2008 |
Nedelja |
ČAČAK - EKIPNO PRVENSTVO CENTRALNE SRBIJE - 4 TURNIR |
BSCS |
26.5.2008 |
Ponedeljak |
|
|
27.5.2008 |
Utorak |
|
|
28.5.2008 |
Sreda |
|
|
29.5.2008 |
Četvrtak |
|
|
30.5.2008 |
Petak |
|
|
31.5.2008 |
Subota |
|
|
1.6.2008 |
Nedelja |
|
|
2.6.2008 |
Ponedeljak |
|
|
3.6.2008 |
Utorak |
|
|
4.6.2008 |
Sreda |
|
|
5.6.2008 |
Četvrtak |
|
|
6.6.2008 |
Petak |
2. ZATVORENO EKIPNO PRVENSTVO SRBIJE |
SAVEZ |
7.6.2008 |
Subota |
2. ZATVORENO EKIPNO PRVENSTVO SRBIJE |
SAVEZ |
8.6.2008 |
Nedelja |
2. ZATVORENO EKIPNO PRVENSTVO SRBIJE |
SAVEZ |
9.6.2008 |
Ponedeljak |
|
|
10.6.2008 |
Utorak |
|
|
11.6.2008 |
Sreda |
|
|
12.6.2008 |
Četvrtak |
|
|
13.6.2008 |
Petak |
|
|
14.6.2008 |
Subota |
"DUHOVI 2008" - TRADICIONALNI NAGRADNI TURNIR |
BSVOJ |
15.6.2008 |
Nedelja |
|
|
16.6.2008 |
Ponedeljak |
|
|
17.6.2008 |
Utorak |
|
|
18.6.2008 |
Sreda |
|
|
19.6.2008 |
Četvrtak |
|
|
20.6.2008 |
Petak |
|
|
21.6.2008 |
Subota |
ZEMUNSKI POBEDNIK - 10. KOLO - NAGRADNI TURNIR |
BBS |
22.6.2008 |
Nedelja |
|
|
23.6.2008 |
Ponedeljak |
|
|
24.6.2008 |
Utorak |
|
|
25.6.2008 |
Sreda |
|
|
26.6.2008 |
Četvrtak |
|
|
27.6.2008 |
Petak |
|
|
28.6.2008 |
Subota |
|
|
29.6.2008 |
Nedelja |
|
|
30.6.2008 |
Ponedeljak |
|
|
|
|
|
|